kronika akcí, cest a vandrů


2018

8.12. – moravičany – koncert a.m.úlet

24.11. – divadlo obvb – velká bystřice – drama probuzení jara

22.11. – t.o.zapadající slunce

15.11. – t.o.zapadající slunce

3.11. – bystřické banjo

19.-21.10. – orlické hory

13.10. – folkový pacifik – koncert jarret

21.-30.9. – balkánská jízda 6 – akční poznávačka balkánu

7.-8.9. – toulovcovy maštale – vandr

20.-26.8. – balkánská jízda 5 – akční poznávačka balkánu

17.-19.8. – bílý tygr – putování za zvířaty – zoo liberec , zoo dvůr králové

15.8. – stará voda – relax s mečiarovci

1.8. – bystřička – cyklovandr

28.-29.7. – vandr jeseníky – noc na hřebenu

26.7. – bystřička – cyklovandr

12.7. – žamboši na zaparkuj festu v olomouci – koncert

29.6.-8.7. – norsko 5 – turistická poznávačka

11.-17.6. – expedice přes bar – akce ftk – rakousko

1.-3.6. – t.o.zapadající slunce – session k 24.výročí založení osady

26.-27.5. – vandr jeseníky – noc na hřebenu

19.5. – divadlo obvb – velká bystřice – premiéra komedie otylka

2.5. – vpohledy 2 – vernisáž výstavy j.h.krokyna a jakuba holého

1.5. – bílý kámen , libavá – cyklovandr

24.4. – divadlo obvb – štítina – hořká komedie kapky medu

21.-22.4. – fox na koprštejně

13.-15.4. – česká kanada – cyklovandr

15.3. – divadlo obvb – kojetín – hořká komedie kapky medu

24.2. – divadlo obvb – morkovice – hořká komedie kapky medu

16.-18.2. – fox na koprštejně

26.-28.1. – fox na koprštejně a t.o.zapadající slunce

6.-7.1. – t.o. zapadající slunce – zimní táboření

2017

30.12. – t.o. zapadající slunce

24.12. – t.o. zapadající slunce

9.12. – ševětín – jízda jižními čechami

23.11. – t.o. zapadající slunce

17.11. – t.o. zapadající slunce

8.11. – jarret v čro olomouc – koncert

4.10. – chemnitz – zájezd na koncert schiller

28.-29.10. – fox na koprštejně

22.-30.9. – balkánská jízda 4 – akční poznávačka balkánu

26.8. – mohelnice – dvojkoncert a.m.úlet a katapult cover band

17.8. – folk na letním – the addams sisters, lístek, nezmaři…

11.8.-16.8. – železné hory, novohradské hory, česká kanada

5.8. – sjezd řeky moravy – vodácká akce

11.7.-22.7. – srbsko, albánie, černá hora, bosna a hercegovina – vodácká akce

6.7. – velký roudný – cyklovandr

1.- 2.7. – t.o. zapadající slunce , session k výročí založení osady

29.6. – j.& j. na cucky – koncert jana přesličky (epydemye) a jana žambocha (žamboši)

16.-18.6. – vysoké tatry – turistika

9.-11.6. – rudohorka – vodopády stříbrného potoka, jeskyně na pomezí

3.-4.6. – rychleby – vandr

27.5. – divadlo obvb 140 let – kroměříž – drama probuzení jara

19.-21.5. – česká kanada , novohradské hory , podyjí

5.-12.5. – expedice přes bar – akce ftk – solná komora, švýcarsko

1.5. – bílý kámen , libavá – cyklovandr

28.4. –  divadlo obvb 140 let – štítina – drama probuzení jara

23.4. –  divadlo obvb 140 let – velká bystřice – drama probuzení jara

23.4. –  divadlo obvb 140 let – velká bystřice – pohádková komedie čert a káča

16.4. – tovačovka – jízda parním vlakem kmd na trati kojetín-tovačov

9.4. – kupecká cesta – vandr

16.3. – divadlo obvb 140 let – kojetín – zájezdní představení dramatu probuzení jara

11.3. – divadlo obvb 140 let – morkovice – premiéra dramatu probuzení jara

11.3. – divadlo obvb 140 let – morkovice – zájezdní představení pohádky čert a káča

22.2. – olomouc – koncert jarret

19.2. – paprsek, smrk – na běžkách

18.2. – branná – lyže

12.2. – t.o.zapadající slunce

4.2. – praha – zájezd na koncert ennio morricone

28.1. – budapest – zájezd na koncert tangerine dream

21.1. – krokynov – silvestr

19.1. – skřítek – na běžkách

13.-15.1. – ramzová – lyže

7.1. – divadlo obvb 140 let – velké opatovice, zájezdní představení komedie detektor lži

2016

26.12. – hrubá voda – lyže

4.12. – divadlo obvb – velká bystřice, představení klasické pohádky čert a káča

3.12. – ševětín, dvorec – jízda jižními čechami

25.-28.11. – rychlebské hory, akce ftk

13.11. – divadlo obvb – moravičany, zájezdní představení komedie rozpaky zubaře svatopluka nováka

11.11. – divadlo obvb – lutín, zájezdní představení komedie detektor lži

3.11. – divadlo obvb – hustopeče u brna, zájezdní představení komedie detektor lži

29.10. – divadlo obvb – polička, zájezdní představení komedie detektor lži

11.10. – divadlo obvb – vysoké nad jizerou , cenami ověnčená komedie detektor lži (dvojí představení) na celostátní přehlídce ochotnických divadel

17.-18.9.   vysoké tatry, rysy – výstup a nocleh na rysech

10.9.   divadlo obvb – velké losiny, rozpaky zubaře svatopluka nováka – zájezdní představení

5.-20.8.   norsko 4 – poznávačka

23.7.   t.o.zapadající slunce – výroční session

17.7.   morava – vodácký vandr na kánoích

10.7.   morkovička – cyklovandr po tělese bývalé dráhy nezamyslice-morkovice

9.7.   divadlo obvb – šternberk, detektor lži – cenami ověnčená komedie pod širou oblohou v rámci akce park žije

1.-5.7.   česká kanada a novohradské hory , prázdninová flákaná s cyklovýletem

18.-25.6.  expedice přes bar – akce ftk – dolomity,  julské alpy, terst

10.5.   křest knížky sonetové věnce  j.k.hrubého

8.5.   osoblažská úzkorozchodka , jízda parního vlaku

7.5.   mladějovská úzkorozchodka , jízda parního vlaku

1.5.   bílý kámen – cyklovandr ve vvp libavá

23.4.   divadlo obvb, představení komedie detektor lži na přehlídce šamu štítina

17.4.   železniční skanzen lupěné – hněvkov

9.-10.4.   rudohorka

25.-28.3.   rudohorka, kaltenštejn

20.3.   divadlo obvb, zájezdní představení komedie rozpaky zubaře svatopluka nováka – odrlice

10.2.   olomouc – koncert robert křesťan a druhá tráva

7.2.   modré skály, těšíkovská kyselka

24.1.   litovelské pomoraví – na lyžích

16.1.   divadlo obvb, zájezdní představení komedie rozpaky zubaře svatopluka nováka – morkovice

8.-10.1.   ramzová – lyže

2.1.   kunčice – lyže

1.1.   hrubá voda – lyže

2015

31.12.   hrad hluboký

26.12.   vřesová studánka

24.12.   t.o.zapadající slunce, stará voda

20.12.   olomouc – koncert robert křesťan a druhá tráva

13.12.   divadlo obvb – senice na hané, zájezdní představení komedie – rozpaky zubaře svatopluka nováka

12.12.   divadlo obvb – morkovice, zájezdní představení komedie – detektor lži

11.12.   fort hanziov, mini přehlídka filmů krok in film

3.12.   praha – koncert kraftwerk

28.11.   divadlo obvb – městečko trnávka, zájezdní představení komedie – detektor lži

26.11.   olomouc – koncert nezmaři

24.11.   olomouc – koncert a.m.úlet

22.11.   olomouc – koncert buty

6.-8.11.   rudohorka, lesní bar

31.10.-1.11.   rudohorka, rejvíz

17.10.   folkový guláš – soutěžní přehlídka dětská porta

28.9.-4.10.   černá hora – vandr do ,,neprobádaných,, kaňonů

25.-28.9.   plitvická jezera – malí indiáni na stříbrných jezerech

18.-24.9.   expedice přes bar – akce ftk – dolomity, alpy

12.9.   krok in fest vol. 6 – hb band, blues angels, a.m.úlet, katapult cover band

22.8.   doryho kalíšek – divadelní mini přehlídka na výročním sessionu obvb

16.-21.8.   novohradské hory – cyklovandr

14.-16.8.   česká kanada – vandr

17.-19.7.   t.o.zapadající slunce – výroční session

3.7.-10.7.   slovinsko, poznávačka

27.6.   hudební festival – pod komínem (kofe@vlna, jarret, happy to meet, a.m.úlet…)

20.-21.6.   slunovrat, fort shiver – vandr

13.6.   koncert a.m.úlet, katapult cover band, single malt na 2. horské výzvě – pec pod sněžkou

12.-14.6.   adršpach – a.m.úlet a katapult cover band, pařba v lesním zátiší

7.6.   mladečské jeskyně

15.5. a 17.5.   železniční muzeum olomouc

8.-10.5.   českosaské švýcarsko – vandr

1.-3.5.   rudohorka – žárová, hrad rychleby, kolštejn a taky oslava silvestra

25.4.   divadlo obvb – štítina, komedie rozpaky zubaře s.nováka

17.-19.4.   old camp

12.4.   divadlo obvb, meče a přeslice – olomouc, soutěžní přehlídka

11.4.   koncert jarret a a.m.úlet – skorošňůra 2015,  třebíč – d klub

10.4.  koncert a.m.úlet, blues sešlost, joan jett and the blackhearts na 1. horské výzvě – kouty nad desnou

10.4.   koncert jarret a a.m.úlet – skorošňůra 2015, brno – leitnerka

3.-4.4.   sudety – guntramovice, jánské koupele

14.3.   divadlo obvb – dubicko, zájezdní představení – komedie rozpaky zubaře s.nováka

4.3.   spontánní toulavá – maria skála, čermná ve slezsku, stará voda

21.2.   tangram – pálení mandarinkového snu

18.2.   koncert my tři a … písničky nejen osvobozeného divadla

14.2.   koncert a.m.úlet a žamboši,  v projektu sešli se ve starých časech, mohelnice

11.2.   t.o.zapadající slunce

7.2.   divadlo obvb – morkovice, zájezdní představení – drama miláček fando a lis

5.2.   koncert jarret a a.m.úlet – skorošňůra 2015, ostrava – klub parník

4.2.   koncert jarret a a.m.úlet – skorošňůra 2015, olomouc – kavárna druhý domov

3.2.   koncert jarret a a.m.úlet – skorošňůra 2015, zlín – zelenáčova šopa

31.1.   litovel – koncert a.m.úlet nahlas a katapult cover band

30.1.   divadlo obvb – hněvotín, zájezdní představení – komedie rozpaky zubaře s.nováka

2014

31.12.   silvestr v divadle

24.12.   t.o.zapadající slunce, malý rabštýn – štědrodenní vandr

20.12.   olomouc – koncert jarret

25.11.   olomouc – koncert a.m.úlet

22.11.   divadlo obvb – derniéra komedie mátový nebo citron

15.-17.11.   rudohorka – fox…

14.11.   velká bystřice – koncert vlasta redl

8.11.   divadlo obvb – městečko trnávka, zájezdní představení – drama miláček fando a lis

7.-9.11.   divadlo obvb – národní přehlídka divadelních jednoaktovek holice – drama miláček fando a lis

31.10.- 2.11. 2014   rychleby, beruška – vandr

24.-26.10.   rudohorka – zlatý chlum, čertovy kameny, jeskyně na pomezí

18.10.   králický sněžník – výšlap ke slonovi

11.10.   20 let hudební skupiny a.m.úlet

5.10.   sovinec

28.9.   t.o.zapadající slunce

24.9.   křest cd nokturno vzpomínek

8.-13.9.   vysoké tatry – vandry po tatrách

6.9.   olomouc – koncert buty

6.9.   hartinkov – 2.lubaiston

5.-6.9.   session u mohykána, vševědov-pila na kopcu

30.8.   libavské kostely

29.8.   krokynoff – 2. letní kro-kino

24.8.   krokynoff – letní kro-kino

23.8.   folk na letním – kofe@vlna, a.m.úlet nahlas, marien…

23.8.   krokynoff – doryho kalíšek, divadelní přehlídka

13.-17.8.     julské alpy – vandry po julkách

1.-3.8.     rudohorka – jeskyně na špičáku, zlatorudné mlýmy, biskupská kupa

12.-13.7.     t.o.zapadající slunce – fox

28.-29.6.     t.o.zapadající slunce – session k 20. výročí založení osady

27.6.     litovelské pomoraví – koncert jarret

6.-8.6.     vedmuchov – šedesátiny trampské legendy

31.5.     osoblažka – jízda parním vlakem, zámek slezské rudoltice

28.5.     červený kříž – cyklovandr

25.5.     divadlo obvb – slavík, premiéra divadelní pohádky

24.5.     morávka – exkurze přehrady v beskydech

23.5.     noc kostelů – koncert a.m.úlet

17.5.     horní údolí

4.-11.5.     balkánská jízda – sarajevo, durmitor…

2.5.     praha – koncert yanni

1.5.     bílý kámen – cyklovandr

26.-27.4.     t.o. modré skály – jarní oheň

6.4.     poslední vlak do jakartovic

4.-5.4.     t.o. zapadající slunce

21.3.     posluchov – přátelé session

15.3.     divadlo obvb – miláček fando a lis – premiéra divadelního dramatu

23.2.     hluboký – zřícenina hradu

15.-16.2.     zimní táboření

2.2.     zkamenělý zámek – zřícenina hradu

1.1.     rudohorka – novoroční výšlap na šerák

 

2013

31.12.     rudohorka

25.12.     zlatý důl

24.12.     stará voda

16.11.     bystřické banjo

28.10.     stará voda

27.10.     údolí bystřice – cyklovandr

19.10.     t.o. zapadající slunce

16.10.     vlny kávy – koncert kofe@vlna, a.m.úlet

5.10.     sv.kopeček – koncert hradišťan

27.-29.9.     rudohorka

20.-22.9.     rudohorka, vřesová studánka

13.-15.9.     krok in fest vol.5 – kofe@vlna, happy to meet, žamboši, a.m.úlet

7.-8.9.     rudohorka – biskupská kupa, leuchenštejn

26.-31.8.     rudohorka – jeskyně na špičáku, zlatorudné mlýny, kaltenštejn, jeskyně na pomezí, rejvíz

24.8.     letní bílý kámen – cyklovandr

17.8.     folk na letním – hradišťan, žamboši…

7.8.     praha – koncert Roger Waters

26.7.     divadlo amadis – kroměříž – horor žena v černém

21.7.     slezská harta

5.-7.7.     t.o. zapadající slunce – session k 19. výročí založení osady

29.6.     divadlo obvb – potrestaný záletník – premiéra divadelní komedie

18.-19.5.     3.noc na hřebenu – jelení studánka

16.5.     t.o. zapadající slunce

11.5.     sovinec, pradědova galerie

27.4.     bílý kámen – cyklovandr

26.4.     brno,rádio proglas – koncert a.m.úlet

21.4.     moravičanský pařez – a.m.úlet, FT prim, marien…

13.-14.4.     t.o. modré skály – jarní oheň

23.3.     smilovské sruby

 

2012

24.12.     t.o. zapadající slunce

9.12.     moravičany – koncert a.m.úlet, arietta

6.12.     olomouc, jazz tibet klub – koncert a.m.úlet, tata boys

22.11.     olomouc, divadlo hudby – koncert my tři a klára

21.11.     olomouc, bounty rock café – koncert a.m.úlet

6.11.     vPohledy – vernisáž výstavy

26.-28.10.     rudohorka

19.-21.10.     rudohorka

17.10.     divadlo obvb – vysoké nad jizerou – komedie mátový nebo citron na přehlídce sčdo

13.-14.10.     rudohorka

6.-7.10.     2.noc na hřebenu – vřesová studánka

29.9.     budapest – koncert loom

27.-28.9.     rudohorka

15.9.     bruntálské indiánské léto – koncert a.m.úlet, pavel dobeš, nezmaři

8.9.     lidový rok – koncert vlasta redl

1.9.     letní bílý kámen – cyklovandr

4.8.     hánácké woodstock – koncert buty

4.-15.7.     norsko 3 – vodácká akce

30.6.     fort shiver – slunovrat

23.-24.6.     rudohorka

22.6.     velká bystřice – koncert a.m.úlet

16.-17.6.     rudohorka, švýcárna

1.-10.6.     balkánské řeky – vodácká akce

27.5.     freudenštejn, fulštejn, zlaté hory

25.5.     t.o. zapadající slunce

12.5.   divadlo obvb – komedie mátový nebo citron, přáslavice

4.-9.5.     balkánské řeky – vodácká akce

3.5.   staré časy – session a.m.úlet

2.5.   divadlo obvb – komedie mnoho povyku pro psa, němčice nad hanou

27.4.-2.5.     balkánské řeky – vodácká akce

20.-22.4.     t.o. modré skály – jarní oheň

10.4.   budapest – koncert tangerine dream

31.3.     divadlo obvb – mátový nebo citron – premiéra divadelní komedie

3.-4.2.     kupecká cesta – vandr

18.2.     lorien,  jokkmok, kovářov – vandr

 

2011

17.12.     posluchov – přátelé session

25.11.     posluchov – přátelé session

12.11.     brno – koncert jean michel jarre

31.10.     olomouc, u-klub – koncert karel plíhal

28.-30.10.     rudohorka

22.10.     bystřické banjo

15.10.     sovinec, křížový vrch

8.-9.10.     t.o.zapadající slunce – oheň pro krťu

30.9.-2.10.     tokaj,maďarsko – koncert a.m.úlet

24.-25.9.     t.o.galadriel

16.-18.9.     rudohorka – 1.noc na hřebenu

9.-11.10.     vojtěchov – podzimní kurýr

28.8.     údolí bystřice – cyklovandr

27.8.     letní bílý kámen – cyklovandr

20.8.     bukovanský fesťák – koncert druhá tráva

13.-14.8.     t.o. zapadající slunce

6.8.     hanácké woodstock – koncert Mňága a Žďorp

25.6.     fort shiver – slunovrat

3.-12.6.     balkánské řeky – vodácké akce

27.-29.5.     krok in fest vol.4 – alibaba, a.m.úlet, soft & easy

4.-8.5.     balkánské řeky – vodácká akce

27.4.-1.5.     balkánské řeky – vodácká akce

10.4.     žlutý kvítek

2.-3.4.     vojtěchov – old camp

25.-27.3.     t.o. modré skály – jarní oheň

2.3.     olomouc, café club – koncert alibaba

11.-13.2.     orlické hory – vandr na lyžích

5.-6.2.     zimní táboření

15.1.     mohelnice, staré časy – koncert a.m.úlet, soft & easy

1.1.     sobotín

 

2010

30.-31.12.     sobotín, rabštejn – vandr na lyžích

2.10.     rejvíz

17.-19.9.     krok in fest vol.3 – roman & elis, silvie forsyth band, a.m.úlet, soft & easy

5.9.     zlatorudné mlýny

4.9.     adelin pramen, návrší

20.-22.8.     salza – vodácká akce

7.8.     bukovanský fesťák – koncert alibaba, kamelot

31.7.     vojtěchov – country fest

24.-30.7.     švýcarsko, bodamské jezero – cyklovandr

15.-18.7.     salza – vodácká akce

30.6.-10.7.     albánie – přechod prokletje

24.-27.6.     salza – vodácká akce

19.6.     fort shiver – slunovrat

14.-19.6.     salza – vodácká akce

9.-13.6.     sázava – vodácká akce

3.-6.6.     bosna a hercegovina – sjezd řeky vrbas

26.5.     liberec – koncert jean michel jarre

10.-19.5.     otava – vodácká akce

5.-9.     balkánské řeky – vodácká akce

28.4.-2.5.     balkánské řeky – vodácká akce

4.-5.4.     fort hanziov

27.3.     t.o. modré skály – jarní oheň

6.3.     moravičany – koncert a.m.úlet, soft & easy

21.2.     t.o.zapadající slunce

13.-20.2.     itálie – luttach

6.2.     praha – koncert lord of dance

27.-31.1.     rakousko – pressegen

16.1.     mohelnice – koncert a.m.úlet

12.1.     zlatý důl – vandr na bobech

 

2009

17.12.     olomouc, u-klub – koncert alibaba

12.-13.12.     malá fatra, borišov – vandr

7.10.     bystřické banjo

28.9.     slunečná – vandr

18.9.     praha – koncert marcus schossow

13.9.     štramberk, hostýn

10.-16.8.     slovinsko – soča, izola, postojna…

3.-8.8.     orava – vodácká akce

4.-18.7.     julské alpy – lussari, lago di cavazzo, sappada, bovec, izola…

3.7.     uherský brod – koncert alibaba, livin blues xperience

20.-26.6.     chorvatsko – pula

28.5.-1.6.     itálie – lago di garda, benátky

24.-26.5.     rudohorka

22.5.     prostějov – koncert a.m.úlet

22.5.     rudohorka

14.-20.5.     balkánské řeky – vodácká akce

5.5.     ostrava – koncert jean michel jarre

9.-14.4.     francie – saumur, paříž

27.-29.3.     fort leninov, paprsek – vandr na lyžích

24.-26.3.     belgie – brusel

21.3.     t.o. modré skály – jarní oheň

8.-13.3.     itálie – dolomity

1.-4.3.     rakousko – zell am see

21.2.     moravičany – 15.let skupiny a.m.úlet

11.-14.2.     rakousko – goderschach

4.-7.2.     rakousko – rattendorf

27.-28.1.     rakousko – amsteten

20.-21.1.     rakousko – amsteten

4.-5.1.     belgie – brusel

 

2008

30.-31.12.     sobotín

24.12.     t.o.zapadající slunce

19.-20.12.     belgie – brusel

10.-13.12.     německo – bad sackingen

2.-4.12.     belgie – brusel

13.11.     praha – koncert jean michel jarre

27.10.     ryhleby, javorník ve slezsku

16.-20.10.     německo – berlín

18.-21.9.     soča – vodácká akce

15.-23.8.     francie – la vis, carcassone…

7.8.     plumlov

23.7.-3.8.     balkánské řeky – vodácká akce

11.-16.7.     řecko – thasos

12.7.     14.výroční oheň t.o.zapadající slunce

3.-11.7.     bulharsko – pirin, rodopi

11.-19.6.     španělsko, monte carlo

6.-8.6.     bosna a hercegovina – sjezd řeky vrbas

2.6.     praha

16.-18.5.     krok in fest vol.2 – alibaba, a.m.úlet

14.5.     praděd – cyklovandr

9.-11.5.     rudohorka

1.5.     bílý kámen – cyklovandr

 

2007

24.12.     t.o. zapadající slunce

19.12.     olomouc, u-klub – koncert alibaba,a.m.úlet, silvie forsyth band

29.11.     olomouc,tramtarie – koncert radek pastrňák

17.-18.11.     svojanov – třicátiny smilovské trampské legendy

26.-28.10.     divadlo obvb – velká bystřice – oslavy 130. let ochotnického divadla

14.-22.7.     slovinsko – julské alpy

5.-8.7.     rakousko – solná komora

16.6.     neratovice – koncert academic jazz band

12.5.     ostrava – natáčení cd mezi proudy

13.4.     praha – koncert roger waters

7.4.     t.o. alkor – turnaj v baseballu

24.3.     t.o. modré skály – jarní oheň

17.-18.3.     t.o. modré skály

26.2.     olomouc,u-klub – koncert alibaba, jarret

11.2.     vojtěchov – u mohykána

4.2.     divadlo obvb – rozpaky zubaře svatopluka nováka – premiéra divadelní komedie

2.-4.2.     rudohorka

13.-14.1.     t.o. kent

1.1.     sobotín

 

2006

30.-31.12.     sobotín

23.-24.12.     t.o.kent – vánoční session

15.-17.12.     mlýnky

14.12.     olomouc,u-klub – koncert alibaba

9.-10.12.     t.o. kent

2.-3.12.     rudohorka

24.11.     olomouc, divadlo hudby – koncert přátelé 10 let

11.11.     bystřické banjo

3.-5.11.     old camp

25.10.     údolí bystřice – cyklovandr

14.-15.10.     s baterkou do tmy – vandr

7.-8.10.     t.o. kent

27.-29.9.     regi vandr

22.-24.9.     krok in fest vol.1 – alibaba, a.m.úlet

8.-9.9.     mlýnky

1.-3.9.     mohelnický dostavník

31.8.     olomouc, nádvoří radnice – koncert buty

22.8.     olomouc, olomoucká zbrojnice – koncert jaromír nohavica

19.8.     pardubice – koncert kraftwerk

14.-19.8.     česká jízda – řásná, krásno, loket, amerika…

4.-6.8.     t.o. kent

23.7.     šternberk – koncert alibaba,kamelot

22.-23.7.     vojtěchov, fort leninov

15.-16.7.     jelení studánka – vandr

1.7.     12.výroční oheň t.o. zapadající slunce

24.6.     lišák – slunovrat

17.-18.6.     mlýnky

14.6.     olomouc,u-klub – koncert alibaba

9.-11.6.     mlýnky

10.5.     olomouc,u-klub – koncert a.m.úlet

7.5.     bílý kámen – cyklovandr

28.4.     posluchov – přátelé session

16.-17.4.     t.o. kent

24.-26.3.     t.o. modré skály – jarní oheň

11.-12.3.     fort audinov

25.-26.2.     t.o. kent

4.-5.2.     zimní táboření

 

2005

24.12.     t.o. zapadající slunce

12.11.     bystřické banjo

27.-30.10.     českosaské švýcarsko – vandr

28.9.     kunětická hora

17.9.     šifrák – šedesátka trampské legendy

6.8.     rozhledna úvalno

15.-29.7.     francie, bretagne – cyklovandr

9.7.     11. výroční oheň t.o.zapadající slunce

25.6.     lišák – slunovrat

11.-12.6.     vojtěchov – trampské hry

9.6.     olomouc,u-klub – koncert alibaba

27.-29.5.     17.výroční oheň t.o. yankee

15.-22.5.     španělsko – pamplona

18.-20.3.     t.o. modré skály – jarní oheň

 

2004

24.12.     t.o. zapadající slunce

17.-19.12.     slet divnejch ptáků

19.-21.11.     vojtěchov – koleno fest

7.11.     bystřické banjo

30.-31.10.     s baterkou do tmy – vandr

18.9.     horní bečva – padesátiny trampské legendy

11.-12.9.     old camp

6.-21.8.     norsko 2 – velký vandr

31.7.     krokynov – narozeninový potlach

3.-5.7.     jesenické hřebeny – vandr

26.6.     10. výroční oheň t.o.zapadající slunce

19.6.     lišák – slunovrat

4.-6.6.     šnekovský vandr

22.5.     praha – koncert kraftwerk

3.-7.5.     podyjí – cyklovandr

10.-12.4.     dračí štola – vandr

13.3.     bludov – oblastní kolo trampské porty

4.3.     olomouc,u-klub – koncert alibaba

 

2003

24.12.     t.o. zapadající slunce

5.-7.12.     slet divnejch ptáků

17.-19.10.     nectava – podzimní vandr

10.-12.10.     mescallero

27.-28.9.     mescallero

20.-21.9.     mescallero

13.-14.9.     old camp

4.-9.9.     chorvatsko – plitvická jezera, logarská dolina

30.-31.8.     mescallero

23.-24.8.     fort hanziov

19.8.     slezská harta – cyklovandr

27.7.-11.8.     alpy – velký vandr

19.-20.7.     vojtěchov – old camp session

5.7.     9.výroční oheň t.o.zapadající slunce

28.6.     osoblažka – jízda parním vlakem

21.6.     lišák – slunovrat

14.6.     týn nad bečvou – oheň pro leona

6.-8.6.     lišák, mescalerro – vandr

19.5.     olomouc, u mloka – komcert a.m.úlet

16.-18.5.    lodyha – jízda kamkoli…

6.-9.5.     chřiby – cyklovandr

9.4.     olomouc, u-klub – koncert zuzana navarová

22.3.     t.o. kent – jarní oheň

8.-9.3.     old camp

21.-22.2.     sovinec – brigáda na hradě

4.2.     domašovská magistrála – vandr na lyžích

1.1.     t.o.toronto

 

2002

31.12.     t.o. toronto

24.12.     t.o.zapadající slunce

2.-3.11.     mescalerro – fox

26.-27.10.     mescalerro – kopr

4.-6.10.     t.o. modré skály – zlatá horečka

26.-29.9.     jeseníky – vandr

20.-22.9.     bohdalov – narozeninové session

16.-18.9.     rychleby – vandr

14.-15.9.     mescallero

6.-8.9.     mescallero, fort šmurinov

30.8.-1.9.     mescallero – stavba kadibudky

23.-24.8.     údolí bystřice – vandr

8.8.     údolí bystřice – cyklovandr

27.-28.7.     mescallero  – stavba krbu

19.-21.7.     mescallero – stavba střechy verandy

13.-14.7.     mescallero – umístění nástěnky

4.-7.7.     českosaské švýcarsko – vandr

29.6.     8. výroční oheň t.o. zapadající slunce

17.-18.6.     mescallero – zametání podlahy

31.5.-2.6.     mescallero – rozdělení úkolů, bitka…

10.-12.5.     jakartovice – vandr

13.4.     moravský vrabec – folk fest

6.-7.4.     mescallero

23.-24.3.     t.o. modré skály – jarní oheň

22.-24.2.     rychleby – vandr

8.-10.2.     zimní táboření

1.-3.2.     old camp

 

2001

4.12.     olomouc,u-klub – koncert vlasta redl

23.11. – 24.11.     t.o. toronto

22.-23.11.     mescallero

5.-7.10.     t.o.modré skály – zlatá horečka

30.6.     7. výroční oheň t.o.zapadající slunce

23.6.     lišák – slunovrat

16.-17.6.     mescallero

8.6.     slunečná, t.o.alkor – vandr

1.-3.6.     šnekovský vandr

25.-27.5.     krokynov – svatební session

21.-22.5.     mescallero

19.-20.5.     fort hanziov – cyklovandr

11.-12.5.     mescallero

4.-8.5.     krkonoše

1.5.     bílý kámen – cyklovandr

27.-28.4.     mescallero

20.-23.4.     mescallero – stavba verandy

13.-17.4.     mescallero

6.-8.4.     mescallero

30.3.-2.4.     mescallero – pařba s beči bandem

24.3.     t.o. modré skály – jarní oheň

20.2.     olomouc, u-klub – koncert monkey business

18.-19.2.     u brodu – vandr

9.-11.2.     old camp

2.-4.2.     t.o.toronto

1.1.     mescallero

 

2000

31.12.     mescallero

7.10.     34.výroční oheň t.o.skaláci

23.9.     t.o.alkor – panteří stezka

9.9.     t.o.toronto

2.9.     strážná – cyklovandr

14.-15.7.     poslední noc ve srubu zapadající slunce

5.-13.7.     krušné hory, českosaské švýcarsko – vandr

1.7.     6. výroční oheň t.o. zapadající slunce

9.-11.6.     t.o. zapadající slunce – návštěva ostravské delegace

1.5.     bílý kámen – cyklovandr

21.-24.4.     dračí štola – vandr

25.3.     t.o. modré skály – jarní oheň

21.3.     olomouc,u-klub – koncert karel plíhal

10.-12.3.     t.o. zapadající slunce – plenární schůze nad pečeným kuřetem

18.-20.2.     t.o. zapadající slunce – pařba nunyn 2

11.2.     šnelzug – hobous akce

21.-23.1.     t.o. zapadající slunce – pařba nunyn

1.-2.1.      t.o. zapadající slunce – táboření v tee pee

 

1999

31.12.     t.o. zapadající slunce – táboření v tee pee

25.-26.12.     t.o. zapadající slunce – vánoční session

11.-12.12.     t.o. zapadající slunce

5.-6.12.     fort laďov – vandr

12.-14.11.     t.o. zapadající slunce

5.-7.11.     t.o. zapadající slunce

22.-24.10.     t.o. kent

15.-17.10.     t.o. zapadající slunce

4.-5.9.     strážná – cyklovandr, t.o. zapadající slunce

4.-5.8.     orlické hory, bouda – vandr

2.-4.8.     králický sněžník – vandr

31.7.-1.8.     black hill – vandr

25.-29.7.     česká kanada – vandr

24.7.     praha – koncert mike oldfield

23.-24.7.     t.o. zapadající slunce

4.-5.7.     slezská harta – vandr

18.-20.6.     osoblažka – vandr

11.-13.6.     t.o. zapadající slunce

5.-6.6.     úsov, bouzov – cyklovandr

22.5.     topolanský dvorek – folk fest

14.-15.5.     šnekovský vandr

1.-2.5.     bílý kámen, t.o. zapadající slunce – cyklovandr

15.-17.4.     český ráj – vandr

4.-5.4.     žlutý kvítek – vandr

2.-3.4.     t.o. zapadající slunce

19.-21.3.     absolutní sobota – vandr

12.-13.3.     t.o. zapadající slunce – poslední zimní oheň

26.-27.2.     t.o. zapadající slunce

12.-13.2.     okluky

5.-7.2.     zimní tažení – vandr

22.-24.1.     t.o. zapadající slunce

1.-2.1.     čeladná

 

1998

31.12.     čeladná

26.-27.12.     sokolí skály – vandr

11.-12.12.     čeladná

28.11.     loděnická kotva – folk fest

20.-21.11.     noc na hvězdárně

27.-28.10.     t.o. zapadající slunce

24.-25.10.     vratíkov

17.10.     vojtěchov – souwrať session

9.-10.10.     t.o. zapadající slunce

12.-13.9.     t.o. zapadající slunce

24.-27.8.     česká kanada – vandr

16.-24.8.     sázava – vodácký vandr

12.-13.8.     t.o. zapadající slunce

8.-9.8.     t.o. modré skály – patronova bojovka

29.-30.7.     pálava

25.-26.7.     dračí štola – vandr

4.7.     t.o. zapadající slunce, libavá – cyklovandr

27.6.     4. výroční oheň t.o. zapadající slunce

12.-13.6.     moravičanský pařez – folk fest

6.-7.6.     t.o. moisidis

29.-31.5.     žlutý kvítek – vandr

23.-24.5.     červená – vandr

15.-17.5.     český kras – vandr

25.4.     3.country folk session v nasobůrkách

17.-19.4.     splavování moravy – vodácký vandr

11.-13.4.     česká kanada – vandr

21.-22.3.     t.o.modré skály – jarní oheň

13.-14.3.     t.o.zapadající slunce – pařba s nunyny

27.2.-1.3.     t.o.zapadající slunce

21.2.     2.country folk session v nasobůrkách

14.2.     t.o. moisidis – přechod pálavy

6.-8.2.     t.o.zapadající slunce – bojovka s kiselem při hledání tee pee

31.1.-1.2.     t.o.zapadající slunce

24.1.     1.country folk session v nasobůrkách

9.-12.1.     hoštejn, orlí hnízdo – vandr

1.-2.1.     t.o.zapadající slunce

 

1997

31.-31.12.     t.o.zapadající slunce

26.-29.12.     t.o.zapadající slunce

19.-22.12.     sokolí skály – vandr

6.-7.12.     fort laďov

21.-23.11.     t.o.zapadající slunce – session s grizzliovci

7.11.     posluchov – přátelé session

31.10.-2.11.     t.o.zapadající slunce – pařba s kiselovci

29.10.     hamrberg – vandr

10.-12.10.     dračí štola – vandr

3.-5.10.     t.o. modré skály – podzimní oheň

5.-7.9.     strážná – cyklovandr

23.-24.8.     t.o.zapadající slunce – sjezd prudičů

14.-17.8.     amerika, koněpruské jeskyně – vandr

11.-12.8.     t.o. modré skály

8.-9.8.     t.o.zapadající slunce – astronomická expedice

25.-27.7.     t.o. modré skály

22.-23.7.     hluboký – průzkum hradu

14.-19.7.     českosaské švýcarsko – vandr

13.7.     t.o. modré skály

3.-6.7.     letní tažení – vandr

28.6.     3. výroční oheň t.o. zapadající slunce

12.-15.6.    štoly na libavé – vandr

22.-24.5.     t.o.zapadající slunce

8.-9.5.     bílý kámen, slezská harta – cyklovandr

18.-19.4.     šnelzug – hoboes vandr

5.4.     šnelzug – hoboes vandr

26.-30.3.     šnelzug – hoboes vandr

15.3.     potlach na scestí

22.-23.2.     šifrák – zimní táboření

15.-19.2.     zimní tažení – vandr

1.-3.2.     t.o.zapadající slunce – noční pochod

1.-2.1.     t.o.zapadající slunce

 

1996

31.12.     t.o.zapadající slunce

30.12.     skalice – vandr

27.-28.12.     t.o.zapadající slunce

7.-8.12.     fort laďov

30.11.     nová véska – vandr

15.-17.11.     t.o.zapadající slunce – kaviárové tousty

23.-28.10.     smilovské sruby

18.-20.10.     t.o.zapadající slunce

11.-13.10.     t.o. kent – výroční oheň

4.-6.10.     moravský kras – vandr s šemíkem

27.-29.9.     smilovské sruby

20.9.     strážná – cyklovandr

13.-14.9.     t.o.zapadající slunce

7.-8.9.     t.o.zapadající slunce

23.-25.8.     jeseníky – astronomický vandr

12.-16.8.     český ráj – vandr

24.-28.7.     t.o.zapadající slunce

22.-24.7.     králický sněžník – vandr

7.-17.7.     norsko 1 – expedice severní točna

28.6.-3.7.     2. výroční oheň t.o. zapadající slunce

21.-23.6.     osoblažka – vandr

31.5.-1.6.     potlach v podkově

8.5.     bílý kámen – cyklovandr

19.-21.4.     t.o.zapadající slunce

4.-7.4.     t.o. modré skály – jarní oheň

17.-21.2.     smilovské sruby, dračí štola – filmový vandr

10.-11.2.     zimní tažení – vandr

2.-3.2.     t.o. toronto – turnaj v hokeji

27.-28.1.     javorníky – vandr na lyžích

 

1995

30.12.     červevá hora – vandr

28.-29.12.     t.o.zapadající slunce

18.-20.12.     t.o.zapadající slunce

8.-10.12.     šífrák – vandr

18.11.     kamenná bouda

25.-29.10.     t.o.zapadající slunce

21.-22.10.     maria skála – vandr

14.10.     kamenná bouda

29.9.-1.10.     t.o.zapadající slunce

23.-24.9.     šifrák – padesátiny trampské legendy

16.9.     plumlov – cyklovandr

11.9.     praděd – cyklovandr

29.8.-1.9.     t.o.zapadající slunce – vandr na zlatý chlum

26.-27.8.     noční tažení – vandr

23.-25.8.     t.o.zapadající slunce – vandr na rozhledny

27.-28.7.     tábor červená – vandr

5.7-9.7.     expedice dědarp – vandr azimutem

30.6.- 2.7.     1.výroční oheň t.o.zapadající slunce

25.6.     sjezd moravy – vodácký vandr

29.-30.4.     bílý kámen, kružberk – cyklovandr

15.-16.4.     chřiby – vandr

8.4.     hanácké koniklece – jarní vandr

19.-20.3.     t.o. modré skály – jarní oheň

26.-27.2.     jeseníky – vandr na lyžích

11.2.     čermná – výjezd na libavou pro čutoru

4.-5.2.     zimní tažení – vandr

21.-22.1.     hostýnské vrchy – vandr na lyžích

 

1994

30.12.     fidlův kopec – vandr

19.11.     slunečná – vandr

27.-30.10.     králický sněžník – vandr

10.9.     šifrák – průzkum štol

3.9.     venušina sopka – vandr

22.-24.8.     karlova studánka – cyklovandr

17.-23.7.     splavování ohře – vodácký vandr

2.-6.7.     t.o.zapadající slunce – vandry po libavé

2.7.     zakládací oheň t.o.zapadající slunce

4.6.     helfštýn – cyklovandr

30.4.     bílý kámen – cyklovandr

23.4.     údolí bystřice – cyklovandr

Komentare jsou zakazany.